perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lule në ukrainisht

Fjalë: lule (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (25): квітку, розквіт, розквітати, розцвіт, цвісти, цвіт, цвітіння, віяти, дмухати, дмухнути, дути, зашарітися, зеніт, південь, подути, полудень, почервоніти, ринути, струмінь, стусан, удар, хлинути, червоніти, шаріти, шарітися
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas lule, lulelaker, lule velo partizani, lule te bukura, lule orkidea, lule natyrale, lule në ukrainisht, квітку në shqip
lule në ukrainisht