perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mëngjes në ukrainisht

Fjalë: mëngjes (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (15): ранок, світанок, випадок, діло, коробка, нагода, пацієнт, поранений, скриня, справа, терпеливий, терплячий, футляр, хворий, чохол
Vlerësim:
(3.7/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas mëngjes, mëngjes pas pilulës, mëngjes i mirë, mëngjes në ukrainisht, ранок në shqip
mëngjes në ukrainisht