perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

maçok në ukrainisht

Fjalë: maçok (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (4): кіт, кішка, коте, тих
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas maçok, maçok në ukrainisht, кіт në shqip
maçok në ukrainisht