perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në ukrainisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (39): благородний, бучний, величний, жахливий, пишний, піднесений, розкішний, серпень, серпневий, страхітливий, страхітний, шляхетний, блискучий, видатний, виразний, витончений, віддалений, відлюдний, відмінний, вовна, гладенький, далекий, диферент, другий, елегантний, невеликий, незначний, персиковий, першокласний, прекрасний, різний, різноманітний, руно, слабий, чіткий, шерсть, ще, ясний, великий
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas madhështor, madhështor në ukrainisht, благородний në shqip
madhështor në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

kiko gambim do martohem