perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbretëreshë në ukrainisht

Fjalë: mbretëreshë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (4): дама, жінка, леді, пані
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas mbretëreshë, mbretëreshë në ukrainisht, дама në shqip
mbretëreshë në ukrainisht