perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mish në ukrainisht

Fjalë: mish (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (22): акція, біржовий, гомілка, запас, запаси, збірник, каркас, кодекс, корпус, опора, підпора, плоть, сировина, склад, тіло, фонд, фонди, фондовий, кашка, лагідний, ніжний, тендітний
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas mish, mish vici, mish me spinaq, mish me presh, mish me patate, mish me leng, mish në ukrainisht, акція në shqip
mish në ukrainisht