perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjalti në ukrainisht

Fjalë: mjalti (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (15): акуратний, витончений, вишуканий, гарний, гарно, красивий, лагідний, милий, приємний, ретельний, симпатичний, солодкий, тактовний, хороший, цукровий
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas mjalti, mjalti wikipedia, mjalti per fytyren, mjalti ne shtatzani, mjalti ne enderr, mjalti me kanelle, mjalti në ukrainisht, акуратний në shqip
mjalti në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

antik indonesia dhëmb i pjekurisë