perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjegull në ukrainisht

Fjalë: mjegull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (6): видихання, імла, мряка, мряку, серпанок, туман
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas mjegull, mjegulla ne prishtin, mjegull najat e gjithesise, mjegull italisht, mjegull i dashurise, mjegull i dashurie dritero agolli, mjegull në ukrainisht, видихання në shqip
mjegull në ukrainisht