perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mundohem në ukrainisht

Fjalë: mundohem (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (12): постаратись, постаратися, намагатись, намагатися, напружити, напружте, напружувати, постарайтеся, прагнути, старатись, старатися, чинити
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas mundohem, mundohem ta harroj lyrics, mundohem ta harroj, mundohem qe ta harroj, kthjellu mundohem, mundohem në ukrainisht, постаратись në shqip
mundohem në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

vajtoj jeten time nur jahan