perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në ukrainisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (57): біля, в, від, за, злетів-на, наверху, навпроти, на-на, напроти, о, обіді-на, по, при, проти, раз-на, у, з, коло, між, на, навколо, приблизно, про, серед, стосовно, щодо, адоніс-о, аметист-в, вві, вітав, в-у, для, доглядати, екс-в, їх-у, й-в, к-о, матч-в, му-у, неон-в, ну-у, о-в, оглядати, оглянути, океан-о, о-о, отак-о, під-в, пропустити, року-в, уві, у-у, цей-в, що-о, з-за, лиходія-за, нині-за
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në ukrainisht, біля në shqip
në në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

brenda asnicar 2014 vagina itches