perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

nesër në ukrainisht

Fjalë: nesër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (1): завтра
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas nesër, moti nesër, koha nesër, horoskopi nesër, nesër në ukrainisht, завтра në shqip
nesër në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

gajah tulus mp3 radio tirana online