perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngricë në ukrainisht

Fjalë: ngricë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (3): від, мороз, іній
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas ngricë, ngricë në ukrainisht, від në shqip
ngricë në ukrainisht