perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

një në ukrainisht

Fjalë: një (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (12): один, одному, апарат, одиниця, підрозділ, установка, виключний, винятковий, ексклюзивний, єдиний, підошва, деякий
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas një, një tregim, një skeq, një ngjarje e përjetuar, një million euro, një leter shoqes, një në ukrainisht, один në shqip
një në ukrainisht