perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

numër në ukrainisht

Fjalë: numër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (33): дата, датувати, казка, оповідання, повість, пристосування, строк, термін, фінік, цифра, число, квант, кількість, процент, процентний, ані, величина, випадок, жоден, жодний, калібр, кегля, комплект, набір, немає, ні, ніякий, номер, обдурювання, обсяг, подія, розмір, формат
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas numër, numër në ukrainisht, дата në shqip
numër në ukrainisht