perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pëllëmbë në ukrainisht

Fjalë: pëllëmbë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (1): рука
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas pëllëmbë, pëllëmbë në ukrainisht, рука në shqip
pëllëmbë në ukrainisht