perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përpara në ukrainisht

Fjalë: përpara (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (12): завчасно, загодя, наперед, уперед, до, з-перед, перед, переднє, передній, передня, перший, попередній
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas përpara, përpara në ukrainisht, завчасно në shqip
përpara në ukrainisht