perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pak në ukrainisht

Fjalë: pak (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (16): замало, мало, жолоб, замалий, короткий, малий, найменший, опудало, багато, дещо, небагато, немало-небагато, трохи, трохи-трохи, що-небудь, щось
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas pak, pakwheels, pak suzuki, pak nga te gjitha, pak navy, pak n save, pak në ukrainisht, замало në shqip
pak në ukrainisht