perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në ukrainisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (21): капсула, капсуля, конверт, лушпина, мембрана, оббивка, оболонка, обшивка, оточіть, пальто, тигель, мантія, пальт, пальта, пальтами, пальтах, пальті, пальтом, пил-те, плащ, шинель
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në ukrainisht, капсула në shqip
pallto në ukrainisht