perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pasardhës në ukrainisht

Fjalë: pasardhës (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (2): наступник, спадкоємець
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas pasardhës, pasardhës në ukrainisht, наступник në shqip
pasardhës në ukrainisht