perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

patë në ukrainisht

Fjalë: patë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (4): гусак, гуси, гуска, гуся
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas patë, patë de sardinha, patë de ricota, patë de frango, patë de azeitona, patë de alho, patë në ukrainisht, гусак në shqip
patë në ukrainisht