perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pazar në ukrainisht

Fjalë: pazar (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (1): ринок
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas pazar, pazar vatan, pazar dizileri, pazar cuccok, pazar bg, pazar 53, pazar në ukrainisht, ринок në shqip
pazar në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

shekulli online var model