perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

plëndës në ukrainisht

Fjalë: plëndës (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (3): живіт, пузо, черево
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas plëndës, plëndës në ukrainisht, живіт në shqip
plëndës në ukrainisht