perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

popullor në ukrainisht

Fjalë: popullor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (11): народний, популярний, розповсюджений, тривіальний, щоденний, відомий, загальновідомий, загальнодоступний, знаменитий, знаний, піде-іде
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas popullor, vallzim popullor, tregim popullor, teatri popullor, sporti popullor, mjeku popullor, popullor në ukrainisht, народний në shqip
popullor në ukrainisht