perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

portë në ukrainisht

Fjalë: portë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (9): брама, ворота, вхід, входження, запис, коміра, обруч, портал, хвіртка
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas portë, portë në ukrainisht, брама në shqip
portë në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

adapt clothing qumesht pluhur