perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pulë në ukrainisht

Fjalë: pulë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (1): курка
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas pulë, pulë e pjekur, pulë e mbushur, pulë deti, pulë në ukrainisht, курка në shqip
pulë në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

pranoj francis seksi mashkullor