perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në ukrainisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (6): рот, цілувати, поцілуй, поцілунок, цілування, цілунок
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në ukrainisht, рот në shqip
puth në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

nur risteena çast ajans shkurt 2014