perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyll në ukrainisht

Fjalë: pyll (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (24): бор, набридати, набриднути, нудьга, обридати, отвір, свердлити, свердловина, свердлувати, дерево, ліс, лісистий, деревина, деревний, годувальниця, нянька, няньчити, лісний, лісній, лісною, лісовий, лісовій, лісової, лісовою
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas pyll, pyll oecd, pyll canada, pull ups, pull up bar, pull and bear uk, pyll në ukrainisht, бор në shqip
pyll në ukrainisht