perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në ukrainisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (7): корівник, сарай, могила, поважний, серйозний, статечний, сумний
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas qëndrueshëm, qëndrueshëm në ukrainisht, корівник në shqip
qëndrueshëm në ukrainisht