perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rini në ukrainisht

Fjalë: rini (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (7): молодість, молодь, моложавість, неповноліття, юнак, юнацтво, юність
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas rini, rini yks, rini trans tv, rini sugianto, rini sailor moon, rini s bono, rini në ukrainisht, молодість në shqip
rini në ukrainisht