perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrezik në ukrainisht

Fjalë: rrezik (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (10): гравітація, лев, небезпека, небезпеку, небезпечність, погроза, тяжкість, авантюра, ризик, риск
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas rrezik, rreziku financiar, rrezik vdekje, rrezik tirona, rrezik nga minat, rrezik maksimal, rrezik në ukrainisht, гравітація në shqip
rrezik në ukrainisht