perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në ukrainisht

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (25): баріться, віяти, дихніть, жити, залишатися, залишитися, зупинятися, існувати, існуйте, лишатися, лишитися, мешкайте, мешкати, перебування, перебувати, перебудьте, подих, пожити, проживати, хатина, далі, продовжувати, продовжуватися, продовжуйтеся, точитись
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në ukrainisht, баріться në shqip
rri në ukrainisht