perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotull në ukrainisht

Fjalë: rrotull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (11): біля, в-коло, коло, навколо, навкруги, по, приблизно, про, стосовно, щодо, круг
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas rrotull, vij rrotull, rrotull rrotull kjo dynja, rrotull pemes po vallzojme, rrotull i diellit rreth tokes, rrotull në ukrainisht, біля në shqip
rrotull në ukrainisht