perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sëpatë në ukrainisht

Fjalë: sëpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (8): асигнація, банкнота, вексель, законопроект, позов, рахунок, сокира, сокиру
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas sëpatë, sëpatë në ukrainisht, асигнація në shqip
sëpatë në ukrainisht