perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sa në ukrainisht

Fjalë: sa (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (3): будь-коли, коли, як
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas sa, samp, sa vite, sa shtete ka bota, sa shtete ka amerika, sa satelit i ka saturni, sa në ukrainisht, будь-коли në shqip
sa në ukrainisht