perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sallam në ukrainisht

Fjalë: sallam (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (2): ковбаса, сосиска
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas sallam, sallam tona, sallam meaning, sallam kakao, sallam hako, sallam fix, sallam në ukrainisht, ковбаса në shqip
sallam në ukrainisht