perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shekull në ukrainisht

Fjalë: shekull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (3): вік, століття, сторіччя
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas shekull, shekulli xix, shekulli print, shekulli pdf, shekulli online, shekulli madheshtor rtv 21, shekull në ukrainisht, вік në shqip
shekull në ukrainisht