perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shkel në ukrainisht

Fjalë: shkel (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (1): топтати
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas shkel, shkel uci, shkel e shko, shekel weight, shekel to pound, shekel to euro, shkel në ukrainisht, топтати në shqip
shkel në ukrainisht