perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shok në ukrainisht

Fjalë: shok (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (23): друг, компаньйон, мат, однокласник, помічник, приятель, простак, співкурсник, співробітник, товариш, товаришка, хлопець, ведучий, верх, верхній, вершина, вищий, квасоля, кийок, найвищий, провідний, хлопчик, шпиль
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas shok, shok sandesh, shok industries, shockwave keeps crashing, shockwave flash has crashed download, shockwave flash has crashed, shok në ukrainisht, друг në shqip
shok në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

mbuloj per beba orë dore