perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpatë në ukrainisht

Fjalë: shpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (9): ґатунок, клеймити, меч, сорт, тавро, таврувати, шпага, палаш, шашка
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas shpatë, shpatë në ukrainisht, ґатунок në shqip
shpatë në ukrainisht