perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

stomak në ukrainisht

Fjalë: stomak (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (4): живіт, складання, шлунок, шлунковий
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas stomak, stomach ulcer treatment, stomach ulcer, stomach surgery game, stomach pain left side, stomach pain, stomak në ukrainisht, живіт në shqip
stomak në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

fal tarot te ndjej