perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

suva në ukrainisht

Fjalë: suva (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (3): гіпс, штукатурка, штукатурення
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas suva, suva weather, suva usta, suva private hospital, suva planina, suva motor inn, suva në ukrainisht, гіпс në shqip
suva në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

mëngjes pas pilulës