perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

thërrime në ukrainisht

Fjalë: thërrime (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (2): крихта, маля
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas thërrime, thërrime në ukrainisht, крихта në shqip
thërrime në ukrainisht