perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tjetër në ukrainisht

Fjalë: tjetër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (20): другий, додатковий, другорядний, інакший, інакшої, інакшою, інший, іншій, іншої, іншою, підкріпити, підкріпляти, підтримати, підтримувати, повторний, по-друге, різний, різноманітний, секунда, ще
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas tjetër, tjetër në ukrainisht, другий në shqip
tjetër në ukrainisht