perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në ukrainisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (24): галузь, держава, клімат, країна, край, народ, нація, область, район, регіон, сільський, сфера, континент, материк, земля, суша, багно, бруд, ґрунт, мергель, мотив, підстава, поле, територія
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në ukrainisht, галузь në shqip
tokë në ukrainisht