perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregtar në ukrainisht

Fjalë: tregtar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (17): бізнесмен, комерсант, місто, місцевий, міський, муніципальний, підприємець, комерційний, ринковий, торгівельний, торговельний, торговий, замовник, купець, одержувач, покупець, торговець
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas tregtar, tregtar flamujsh wikipedia, tregtar flamujsh vepra, tregtar flamujsh tregime, tregtar flamujsh subjekti, tregtar flamujsh pdf, tregtar në ukrainisht, бізнесмен në shqip
tregtar në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

kush njofton gjen