perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tres në ukrainisht

Fjalë: tres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (8): розпускати, відмінити, знищте, зруйнувати, ослабтеся, послабити, послаблювати, руйнувати
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas tres, tres leches recipe, tres leches cake, tres leches, tres jolie tirane, tres jolie tirana, tres në ukrainisht, розпускати në shqip
tres në ukrainisht