perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në ukrainisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (29): балакати, висловити, висловлювати, вібрувати, вібруйте, віяти, говорити, говоріть, ґрунтовний, дзвеніти, дзвінок, дзвонити, дзенькіт, дмухати, дмухнути, дути, задзвеніти, звук, звучати, здоровий, каблучка, кільце, подути, розмовляти, справний, стусан, удар, дзвін, передзвін
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas tringëllin, tringëllin në ukrainisht, балакати në shqip
tringëllin në ukrainisht