perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

turp në ukrainisht

Fjalë: turp (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (1): сором
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas turp, turp video, turp syndrome, turp surgery, turp side effects, turp recovery, turp në ukrainisht, сором në shqip
turp në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

zhys kirimkongo gov tr pedro gambim