perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vagina në ukrainisht

Fjalë: vagina (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (10): випадок, діло, коробка, нагода, піхва, піхву, скриня, справа, футляр, чохол
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas vagina, vagina surgery, vagina smells like fish, vagina smell, vagina pimple, vagina names, vagina në ukrainisht, випадок në shqip
vagina në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

mot ni kush jam une