perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në ukrainisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-ukrainas
Përkthime (28): кайдани, ланцюг, адміністрація, застосування, кабінет, корпус, управління, уряд, урядовий, урядування, чинення, епізод, лот, низка, ряд, серії, серія, вірш, стих, виховати, виховувати, готувати, конкатенація, поїзд, послідовність, приковування, тренувати, ланцюжок
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: ukrainas varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në ukrainisht, кайдани në shqip
varg në ukrainisht

Fjalë të ngjashme

shkop bejzbolli divan base only